- Elastyczność, cyfryzacja i zwiększająca się konkurencja o innowacje - to tematy, które dotyczą zarówno naszych klientów, jak i nas - stwierdza dyrektor generalny Rochus Mayer. Wymagania jakie posiada grupa Junker jest podoba jak we wszystkich innych branżach: lepsze powierzchnie, krótszy czas produkcji i szybka reakcja na zmiany produktu. - Doświadczenie i innowacyjny duch pomagają nam realizować nowe i realne rozwiązania dla różnych sektorów i dostarczyć technologię, która będzie przyszłością – mówi Mayer.

Innowacyjne rozwiązania w branży szlifierskiej

Grupa Junker jest znana w branży szlifierskiej od dziesięcioleci. Szlifowanie cylindryczne oraz niecylindryczne, szlifowanie OD lub ID - to tylko przykłady usług jakie oferuje Junker. Szeroka oferta produktów lidera technologii oferuje szlifierki odpowiednie do każdego zadania. - Przemysł dóbr konsumpcyjnych staje przed nowymi wyzwaniami: redukcja CO2, alternatywne systemy napędowe i stale rosnące przepisy. Odpowiadamy innowacyjną mocą, precyzją i doświadczeniem – przekonuje Rochus Mayer. Jako specjaliści do szlifowania Junker i Zema opracowują koncepcje oraz rozwiązania dla wszystkich klientów indywidualnie.

Grupa Junker na targach w Hanowerze 

Sprawdzoną różnorodność standardowych maszyn uzupełniają niestandardowe rozwiązania. Systemy filtracji LTA do zasysania i czyszczenia mgły chłodzącej dostarczają wydajne i trwałe oczyszczanie powietrza w zakładach produkcyjnych przemysłu obróbki metali. Sieć serwisowa grupy Junker oferuje szybkie wsparcie i kompetentną konsultację o każdej porze, 24 godziny na dobę. Hala 11, stoisko B78 zaprezentuje najnowsze osiągnięcia Junker i Zema. Natomiast eksperci będą mieli również możliwość obejrzenia rozwiązań dla przemysłowych systemów filtracyjnych LTA w hali 7, stoisko A16. 

Źródło: Grupa Junker