Deutsch Version english version

Forum | Rejestracja |

Wydarzenia branżowe

Zintegrowany łańcuch wartości Rittal i Eplan na Energetab 2019

Międzynarodowe targi energetyczne Energetab rozpoczną się już we wtorek, 17 września w Bielsku-Białej. W ramach największego w Polsce wydarzenia branży energetycznej, firmy Rittal i Eplan zaprezentują zintegrowany łańcuch wartości, czyli systemowe podejście do optymalizacji procesu prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielni, które pozwala firmom znacząco zmniejszyć koszty, skrócić czas i zwiększyć wydajność produkcji.

więcej »
Bezpłatne bilety na targi EMO Hannover 2019  

Targi Hanowerskie zapraszają do odwiedzenia wiodących w świecie Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Metali EMO Hannover 2019, które odbędą się na Terenach Targowych w Hanowerze w dniach 16-21 września 2019 r. pod hasłem "Smart technologies driving tomorrow‘s production!"

więcej »
Bunge rozpoczyna program „Młodzi Inżynierowie” 2019  

Grupa Bunge, rynkowy lider w branży rolnictwa, żywności oraz składników spożywczych, otwiera tegoroczną edycję swojego programu „Młodzi Inżynierowie” (Young Engineer Program) w Europie i Azji. „Młodzi Inżynierowie” to 18-miesięczny program stażowy opracowany z myślą o wdrożeniu absolwentów kierunków inżynieryjnych w obszar operacji przemysłowych spółki. Składanie dokumentów aplikacyjnych jest możliwe w dwunastu krajach: Polsce, Indiach, Ukrainie, Hiszpanii, Turcji, Węgrzech, Rumunii, Chinach, Austrii, Finlandii, Rosji oraz Holandii.

więcej »
Targi MSPO 2019 zakończone!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w 2019 roku ugruntował swoją pozycję jako trzecia po Paryżu i Londynie wystawa militarna w Europie. Tegoroczny Salon zgromadził 610 firm z 31 krajów świata, w tym 303 firmy polskie. Targi odwiedziło 58 delegacji z 49 państw. Na MSPO 2019 pojawiło się 30,5 tysiąca gości z całego świata, w tym 13 tysięcy podczas towarzyszącego wystawie dnia otwartego. 

więcej »
Szlifierze w akcji. Stratuje 4. edycja zawodów

Już 1 i 2 października szlifierze z całej Polski będą rywalizować w 4. edycji zawodów „Starcie Szlifierzy” w Sosnowcu. Tegoroczne rozgrywki będą się różniły od poprzednich: każdego dnia zostanie wyłonionych i nagrodzonych aż 6 zawodników. Eliminacje odbędą się podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2019. 

więcej »
Pierwszy dzień Targów Katowice 2019 za nami

Wstęga przecięta. W Katowicach rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, którym towarzyszą Targi EkoSpalanie i EkoTechnologie. Do piątku 13 września zaprezentuje się na nich kilkuset wystawców z 12 krajów świata. Podczas pierwszego dnia odbyła się uroczysta gala - nagrodzono zwycięzców konkursu i wręczono nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych!

więcej »
Tajwan przygotowuje się na targi EMO 2019

Od lat Tajwan jest siódmym na świecie producentem obrabiarek i akcesoriów. Eksport maszyn w kraju osiąga wielkość około 40 miliardów dolarów rocznie. 

więcej »
Chłodzenie obwodów elektronicznych i transfer energii 

W dniach od 17 do 19 września podczas targów ENERGETAB firma Stäubli zaprezentuje produkty przeznaczone specjalnie dla aplikacji, w których wykorzystuje się różne media, począwszy od przyłączy elektrycznych poprzez ciecze i gazy. Nasz zespół doradców technicznych będzie na Państwa oczekiwał w pawilonie O na stoisku numer 4.

więcej »
Targi Katowice istnieją już ponad trzy dekady

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowiece to jedna z największych imprez branżowych w Europie. Targi nieprzerwanie odbywają się od ponad 30 lat.

więcej »
Fastener Poland znaczy coraz więcej w branży elementów złącznych

Jeszcze do niedawna nikt nie przypuszczał, że Kraków będzie postrzegany jako jedno z najważniejszych miejsc spotkań przedstawicieli branży elementów złącznych. Zmieniło się to dzięki Międzynarodowym Targom Elementów Złącznych i Technik  Łączenia Fastener Poland organizowanym w EXPO Kraków. Ich kolejna, trzecia odsłona odbędzie się w dniach 8-9 października. 

więcej »
Ostatnie odliczanie przed Targami Katowice 2019

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowice 2019 oraz Targi EkoSpalanie & EkoTechnologie Katowice 2019 startują już w najbliższy wtorek, 10 września. Cztery dni konferencji, paneli tematycznych, konkursów i licznych atrakcji dla zwiedzających. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Spodku oraz na przyległym terenie pojawi się 350 wystawców z 12 krajów.

więcej »
Usuwanie zadziorów i wykończenie powierzchni podczas DeburringEXPO

Podczas DeburringEXPO w dniach 8-10 października 2019 r. ponad 170 wystawców zaprezentuje innowacyjne i zaawansowane technologie dotyczące technologii gratowania. Wyjątkową ofertę wystawców uzupełnia atrakcyjny program ramowy z parkami rozrywki, pawilonami badawczymi i dwujęzycznym forum ekspertów.

więcej »