Na targach

MM Newsroom – jesteśmy wszędzie

Bieżące informacje w portalu internetowym, wywiady z wybranymi wystawcami, materiały filmowe z dyskusji panelowych i prezentacji na stoiskach, galerie zdjęć – to efekt intensywnej pracy MM na targach ITM Industry Europe 2019.

więcej »
ITM 2019. Stigal: Bezpieczeństwo przede wszystkim

O obecności na targach ITM i kampanii na rzecz bezpiecznej obsługi maszyn opowiada Paweł Matejczyk, szef Działu Sprzedaży w firmie Stigal.

więcej »
ITM 2019. Haimer: Mocowania termokurczliwe coraz popularniejsze

O mocowaniach termokurczliwych prezentowanych premierowo w Poznaniu oraz rozwiązaniach z zakresu IT opowiada Marcin Sawczyn, dyrektor zarządzający w Haimer Polska.

więcej »
ITM 2019. Houfek: Jakość maszyn i dobre relacje z klientami to podstawa

O rekordowych wynikach na rynku polskim i budowaniu relacji zaufania z klientami opowiada Peter Šelep, dyrektor firmy Houfek.

więcej »
ITM 2019. Prima Power: Wirtualna rzeczywistość na targach

O innowacyjnych technologiach i zautomatyzowanych maszynach opowiada Roman Padewski, dyrektor zarządzający Prima Power Central Europe.

więcej »
ITM 2019. MAG Centrum: Radykalnie skrócić czas mocowania

O rewolucyjnym magnetycznym systemie mocowania z punktem zerowym opowiadają Josef  Dvorak i Łukasz Piasecki z MAG Centrum.

więcej »
MM Speakers Corner 2019 – panel IV: Organizacja i zarządzanie w przemyśle przyszłości

Ostatni panel dyskusyjny podczas MM Speakers Corner dotyczył sposobów zarządzania w firmach w przyszłości oraz zawodów przyszłości. O tym mówili: Marcin Kozłowski, prezes zarządu Baumalog, Daniel Marzec, dyrektor zarządzający igus Polska, Bogusław Czarkowski, prezes zarządu Rollico Components, Marek Wzorek, CEO ecoCoach, Marcin Szefka, dyrektor sprzedaży Nakoda, oraz Dariusz Wódz, prezes Tech-Konsulting. Panel poprowadził dziennikarz Radek Brzózka. 

więcej »
MM Speakers Corner 2019 – panel III: Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle

Na temat innowacji i stopnia zaangażowania polskich przedsiębiorstw w tym obszarze w trzecim panelu dyskusyjnym podczas MM Speakers Corner 2019 rozmawiali: Witold Siemieniako, prezes zarządu Hexagon Manufacturing Intelligence, Dariusz Wabik, sales manager w Fanuc, Hubert Zalewski, dyrektor zarządzający w Röhm, Rafał Kluska, CEO w Güdel, i Grzegorz Hawryłkiewicz, dyrektor regionu zachód w Beghelli. Rozmowę poprowadził dziennikarz Radek Brzózka.

więcej »
MM Speakers Corner 2019 – panel I: Globalizacja przemysłu

Tegoroczny MM Speakers Corner na targach w Poznaniu rozpoczął się debatą na temat globalizacji postrzeganej z perspektywy działających w Polsce firm produkcyjnych. W pierwszym panelu dyskusyjnym uczestniczyli: Arkadiusz Mazurek, inżynier sprzedaży w firmie Schunk, Artur Wojewoda, dyrektor działu robotyki w firmie Yaskawa, Tomasz Jastrzębski, dyrektor sprzedaży w Cloos Polska, oraz Przemysław Kimla, prezes zarządu w firmie Kimla. Spotkanie prowadził dziennikarz Radek Brzózka. 

więcej »
MM Speakers Corner 2019 – panel II: Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0

Drugi panel dyskusyjny podczas MM Speakers Corner dotyczył Przemysłu 4.0 oraz instrumentów jego wsparcia. Czy polskie przedsiębiorstwa są gotowe na rewolucję 4.0, czego im potrzeba i z jakich instrumentów mogą korzystać? O tym mówili: Marcin Ejma, CEO w firmie Eagle, Bartłomiej Haczek, project manager w HTM, Piotr Klimczak, dyrektor ds. rynku maszyn i urządzeń w PKO Leasing, Grzegorz Kurzydłowski, dyrektor zarządzający w Haas, oraz Paweł Siembab, global client executive w Dassault Systèmes. Panel poprowadził dziennikarz Radek Brzózka.

więcej »
ITM 2019. Mitsubishi Electric: Nie da się w pełni zastąpić człowieka

O znaczeniu targów ITM oraz automatyzacji produkcji opowiada Tomasz Słoboda, sales manager CEE Central & East Europe w Mitsubishi Electric.

więcej »
ITM 2019. SW: Taniej i wydajniej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom

O korzyściach wynikających z automatyzacji produkcji opowiada Łukasz Łapaj, kierownik sprzedaży w firmie SW.

więcej »
ITM 2019. Roemheld: Bezpieczeństwo i niezawodność na pierwszym miejscu

O nowych siłownikach blokowych oraz gniazdach z punktem zerowym w rozmowie z Dominiką Gorgosz opowiada dr inż. Maciej Boldys z Grupy Roemheld. 

więcej »
MM Speakers Corner – tematy i paneliści

5 czerwca br. podczas targów ITM Polska odbędzie się MM Speakers Corner, podczas którego w czterech panelach tematycznych weźmie udział w sumie 20 osób – zarządzających oraz menedżerów wiodących producentów oraz dystrybutorów działających na polskim rynku firm produkcyjnych.

więcej »
Modernlog dla entuzjastów logistyki 4.0

Logistyka 4.0 zakłada automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. Ten ogólnoświatowy trend wymusza na firmach zmiany, niekiedy wręcz rewolucyjne. Logistyka 4.0 to hasło przewodnie targów Modernlog. Firm patrzących w przyszłość nie może tu zabraknąć.

więcej »
Kooperacja kluczem do sukcesu – ósma edycja targów Subcontracting 2019!

W dniach od 4 do 7 czerwca 2019 r. w pawilonie 7 odbędzie się ósma edycja Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Jest to wydarzenie dla podwykonawców przemysłowych z kraju i zagranicy. Ich rolą jest pokazanie potencjału firm działających w przemyśle oraz łączenie zleceniodawców i wykonawców z różnych sektorów gospodarczych. 

więcej »
Szlakiem rewolucji 4.0

Do tej wycieczki nie potrzeba wehikułu czasu, choć wyprawa może przypominać podróż do przyszłości. Trzy ścieżki zwiedzania szlakiem nowości technologicznych dotyczących flagowej oferty tegorocznej edycji targów ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions – to atrakcja, której nie można przeoczyć. Co pokażą wykwalifikowani przewodnicy?

więcej »