Targi KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się z tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jednym z takich wydarzeń będzie trzecia edycja seminarium pt.:. „Materiały kompozytowe w przemyśle motoryzacyjnym i lotnictwie" orgaznizowanego wspólnie z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskim Towarzystwem Materiałów Kompozytowych oraz Expo Silesia. Nowością podczas Salonu będą Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

Salon KOMPOZYTmeeting odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które dedykowane są kluczowym technologiom przemysłowym.

Uczestnictwo w targach, warsztatach i seminarium dla gości branżowych jest bezpłatne po rejestracji on-line do dnia 26 lutego 2019 na stronie internetowej targów.